Kral Forumrel="publisher"

  America"s Army tek link FULL Download

  Paylaş


  Karizma Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 01/01/70

  America"s Army tek link FULL Download

  Mesaj tarafından  Bir Ptsi Mayıs 17, 2010 3:06 pm


  AÇIKLAMA:
  America's Army 2.49 Gb Ücretsiz (Freeware)
  Amerikan Ordusu'nun ismini taşıyan ve ismine ait olan resmi bilgisayar oyunu. Bu oyun First Person Shooter 'Birincil Kişiden Ateşlenen ve İzlenen' türünden bir bilgisayar oyunudur.

  Oyun içerisinde eğitim görevi yapabiliyorsunuz. Genel olarak internetten oynandığı için internet bağlantınız olması önerilir. Ücretsiz üyelik alarak internet üzerinden ve yerel ağ üzerinden oynayabilirsiniz.
  Oyunda ismine uygun olarak Amerika Ordusu askerlerinin kullandığı elbiseler, taşıtlar, silahlar, cephaneler vb. araç gereçler bulunmakta. Ayrıca saldırı ve savunma olmak üzere iki takım var. Siz birisini seçiyorsunuz. Saldırı takımının görevi hedef bölgeyi düşmandan arındırmak. Savunma takımının görevi ise bulundukları alanı düşmandan korumak. Doğum yeri belirleniyor ve oyuna başlıyorsunuz. Tam olarak 35 tane görev haritası bulunmaktadır.

  Bu oyun paketi demo değil tam sürümdür. Oyunun üreticisi inndirme özelliğini destekçilere vermiştir ancak herkes direkt olarak inndirebilir.

  Size şunu söyleyebilirim ki Amerikan Ordusu eğitimin bir parçası olarak askerlere bu oyunu oynatıyor. Gerçekten bu doğru. Kim bilir belki Türk Ordusu da böyle bir şey yapar bir gün. (Gelçi Bizim Ordumuzun böyle bir ihtiyacı yoq Göz Kırpan )

  Sistem Gereksinimleri:
  128 Mb 3D grafik kartı (256 önerilir)
  1.5 Ghz işlemci (2.4 önerilir)
  384 Mb ram (512 Mb önerilir)
  2 Gb boş hafıza
  Kurulum için 4x CD-Rom
  DirectX 9.0
  56K internet (geniş bant önerilir)
  Ses kartı (dolby digital önerilir)

  DOWNLOAD:
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Ptsi Tem. 16, 2018 3:06 am