Kral Forumrel="publisher"

  Para kasmanın yolları

  Paylaş
  avatar
  uÄŸur
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 2372
  Karizma Puanı : 7113
  Kayıt tarihi : 02/04/10

  Para kasmanın yolları

  Mesaj tarafından uÄŸur Bir Salı Mayıs 18, 2010 10:24 am

  En önemli kural ne yaparsanız yapın ama dilenmeyin kazanacağımız bir kaç k kaybettiğiniz prestijin yerini asla alamaz.

  1 Para kasmanın en iyi yolu maymun veya sincaptır inanın çok ama çok faydasını görürsünüz. İmkanları zorlayın ve maymun veya sincap almaya çalışın.

  2 Maymun veya sincabınız yoksa kestiğiniz yaratıklarırın başından içinden ne çıktığına emin olmadan ayrılmayın ve çıkanları mutlaka toplayın.

  3 Tenha yerlerde görev yapmaya çalışın. böylece çıkan item veya altınınızı kaptırmamış olursunuz.

  4 Göreve ayırdınız kadar mesleklere vakit ayırınız, ve meslek taktiklerini mutlaka okuyunuz.

  5 Düşen bir itemin değerini bilmiyorsanız asla tezgaha koymayınız önce piyasasını araştırınız (mesela forumdaki “Pazar” bölümünde sorabilirsiniz).

  6 Boş vakit buldukca tezgahları gezin piyasasını bildiniz ve ucuz gördüğünüz malları (acil para ihtiyacından satanlar olabilir) mutlaka alın ve gerçek piyasından satın. Alım-Satım işi iyi para kazandırır.

  7 Hp ve Mp pota para yetiştiremiyorum diyenler otomatik pot yüzdenizi iyi ayarlayın, yüksek yüzdeli otomatik pot size çok para kaybettirir.
  Ve mesela bi görev yapıyorsunuz bi yaratıkdan onlarca keseceksiniz önce ayarlarınızı yapın mesela comboyla daldınız düşmedi arkasından başka bi hareket yaptınız ve az bi canı kaldı üçüncü harekete gerek yok bırakın charınız kendi vuruşuyla son darbeyi yapsın. Şimdi "hadi canım bunun ne alakası var para kazanmayla" der gibi oluyosunuz ama uzun vadede çok faydasını görürsünüz.

  8 İşinize yaramayan itemleri "vaktim yok" diyerek eskiciye satmayın mutlaka tezgah açın. Eğer internet cafelerde oynuyor veya gerçekden vaktiniz yoksa eskicinin verdiği fiyatın 5-10 k üzerine kısa süreli tezgahlar açın çatır çatır satarsınız eskiciye vermektende daha iyidir.

  9 Tezgahdan bir item alırken mutlaka pazarlık yapın Türkse sohbet edin yabancıysa dilini bilmenize gerek yok pazarlığın dili evrensel.

  10 Kasaya her gittiğinizde küçükde olsa bi miktar para bırakın ve kasadaki paranızı hep yok sayın çünkü para adamı dürter. Yani üzerinizde yüksek paralarla gezmeyin böylece tezgah oyunlarına gelmezsiniz, dilencilerede kanmazsınız çünkü üzerinizde para yoktur.

  11 Çıkan okları (eğer okcu değilseniz saklayın) bulunduğunuz köyden uzak yerlerdeki görevlere giderken fazladan pot ve sakladığınız oklarla gidip kısa süreli tezgahlar açıp ufak karlarla satın. İyi para kazandırır.
  Görevi bırakıp pot ve ok için köye dönmek istemeyenler kapışacaktır malları.

  12 Lag olduğu durumlarda köpeğinizi (eğer varsa) açmayın, her ölümü 50k.

  13 Bir yerden bir yere giderken ben hiç at almam hızlı koşunuzun lvlni yükseltmeye bakın bi zaman (tam zamanını bilmiyorum) sonra 10 lvl bi attan daha hızlı gider olursunuz.

  Aklıma gelenler bu kadar umarım bi faydası olur para hemen hemen her oyunda olduğu kadar bu oyundada çok önemli çünkü....

  Not: (k): bin (m): milyonu simgeler

   Forum Saati Cuma Mayıs 25, 2018 3:20 am