Kral Forumrel="publisher"

  Travian Hazine Binası Ve Natarlar

  Paylaş


  Karizma Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 01/01/70

  Travian Hazine Binası Ve Natarlar

  Mesaj tarafından  Bir Paz Nis. 25, 2010 10:03 am

  [size=medium] Travian Hazine Binası Ve Natarlar
  Natarlar Nedir?
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  Natarlar servera WoW binasıyla eklenen sistem tarafından yönetilen bir ırktır...Bir birlikten sadece 2 kişi kurar ve 300.000 askeri bir seferde basıyorlar...!!!

  Hazine Binası Ne işe Yarar?

  Hazine binası oyuna eklendiği anda Natarlarda oyuna dahil olucaktır ve gerekli yerler alınıp tılsımlar toplanınca WoW kurulabilicektir.

  nadanest arkadaşıma bu bilgi için teşekkür ederim hatalı olduğu için ö/m atamıyorum:


  Natar Askerlerinin Adları ve Güçleri Neler?
  Güçleri ve yetiştirme masrafları oyuncular tarafından bilinmemektirki bu oyunun heycanını arttırmaktadır...
  Resmi Orjinal Boyutta Görmek Istiyorsan TIKLA: 822x296
  Natar askerleri

  Natarlara Casus Atılabilirmi?

  Evet Natarlarda Normal bir ırktır sadece sistem tarafından yönetilirler.

  Hazine Binası Koşullumudur?

  Hayır,Hazine binası WoW eklendiği anda otomatik olarak eklenmektedir.Ancak Merkezde kurulamaz.

  Oyunda Kaç Tane Natar Köyü Vardır?

  Oyunda 1 Tane Natar köyü bulunmaktadır.Natarların 14 köyü vardır 1 Merkez köy olmak üzere.

  Neden 14 Tane?

  1 Serverda 13 adet WoW kurulabildiği için 14 köy vardır bunlardan 13 tanesi alınıp WoW kursbilirsiniz.

  Natarlar

  Pikeman/Mızraklı
  Ana alanı herhangi bir saldırıya karşı koruyan uzun ve sivri uçlu mızrakları olan askerlerdir. Nataryan mızraklıları el çabukluğu ile hünerlerini göstererek kendilerine saldıran düşman atlılarının çabucak üstesinden gelir ve onları yok eder.

  Thorned Warrior/Dikenli Savaşcı

  Miğferlerine, bilekliklerine ve omuzlarına takılı olan dikenler nedeni ile dikenli savaşcı adını almışlardır. Bu iyi eğitilmiş savaşcılar kendilerine saldıran düşman askerlerine karşı dikenleriyle güçlü şekilde karşı koyabilirler.


  Guardsman/Muhafız

  Halkının hayranlık duyduğu ve düşmanlarının korktuğu asker. Muhafızlar atsız savaşırlar ve nataryan ordusu onun çok yönlü yeteneklerinden dolayı son derece memnundur. Düşman askerleri onlara yakalandığı zaman kurtulma şansı neredeyse yoktur.Bunun yanısıra son derece güçlü zırhları ve silahları vardır.


  Birds of Prey/ Avcı Kuşu

  Natarlar düşmanları ile ilgili bilgi toplamak için sürüler halinde aralıklarla kuşlar gönderirler. Nataryanların bu casus kuş sürülerini durdurmak nerdeyse imkansız olmasına karşın basit köylüler bile onların çığlıklarını ve tüylerini farkedebilir.


  Axerider/Baltalı

  Baltalı atlılar savaşa gitmek üzere eğerlerini hazırladığında ortalık çürümüş et, leş yani ölüm kokar. Güçlü ve becerikli bir çiftçi gibi adeta düşmanı biçer geçerler. Tek bir savurmaları bile karşı taraftakilerin boynunu uçurmaya ve bunu sessizce izleyen kişilerin biranda acı ızdırap ve gözyaşı içinde kalmasına yeterlidir.


  Natarian Knight/Nataryan Şovalyesi

  Sadece en yetenekli ve güçlü olan savaşcılar bir Nataryan bıçağı olabilirler. Onları savaşırken görenler dehşet içerisinde izlerken savaşın gerçekte ne olduğunu anlarlar. Nataryan Bıçakları ellerinde bıçaklarını tutarken adeta kol ve bedenlerine ait bir parçayı kullanıyor ve savuruyor gibidirler. Atları da aynı şekilde iyi eğitilmiş ve cinstir. Her at bu savaşcıya eşlik edemez bu savaşcıların atları yalnız başına bile savaşa gidebilecek türdendir.


  Warelephant/ Savaş Fili

  Başka kavimler değil sadece Natarlar bu etkileyici yaratıkları istekleri doğrultusunda nasıl kullanacaklarını bilirler. Ne duvar ne de çit Savaş Fili'nin atağına dayanamaz. Ona karşı koyacak yoluna çıkacak ne olursa olsun adeta yürüyen bir öldürme makinesi gibi ezer geçer.


  Ballista/ Balista Mancınığı

  Natarların her mühendisi oldukça başarılıdır. Onlar savaşın makine aksamını o zamana kadar ve sonrasında kimsenin görmediği kadar mükemmel şekilde yapabilmenin yolunu buldular. Balista Mancınığı çok büyük bir yaylı tüfek gibi kullanılır ve mermileri roket gibidir onlara ne bir duvar ne de kalkan karşı koyabilir. Mühendisler bu silahları bir başka muharebe alanına götürmek üzere söküp toplamaya başladığında ortalık harabe alanına dönmüş ve pek birşey kalmamış demektir.


  Natarian Emperor/ Natar Emperor

  Nataryan Emperor'leri köylülerle konuştuklarında herkesi katıksız bir korku, hayranlık ve dehşet sarar. Bu çok iyi hükmeden, iyi giydirilmiş figürler herhangi bir köye girdikleri anda yapacakları kısa ve öz tek bir konuşma ile köylülere hükmetmeyi ve onları derhal boyundurukları altına almayı çok iyi başarırlar.


  Settler/Göçmen

  Temel inşacı olarak yerleşim arazileri, inşaat yapıları ve köylerin güçlendirilmesi ile ilgili her türlü bilgi ve küçük sırlara sahip olan bu cesur göçmenler Nataryan krallığı adına vadilere ve en yüksek tepelere kadar ulaşırlar.

  Arkadaşlar bu askerlerden en az 80 90 bin kadar oluyor..


  Travian forumundan alıntıdır[/size]

   Forum Saati Salı Tem. 17, 2018 3:28 pm