Kral Forumrel="publisher"

  American Army tek link Download

  Paylaş


  Karizma Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 01/01/70

  American Army tek link Download

  Mesaj tarafından  Bir Salı Mayıs 18, 2010 2:50 pm


  America's Army 2.49 Gb Ücretsiz (Freeware)
  Amerikan Ordusu'nun ismini taşıyan ve ismine ait olan resmi bilgisayaroyunu. Bu oyun First Person Shooter 'Birincil Kişiden Ateşlenen veİzlenen' türünden bir bilgisayar oyunudur.
  Oyun içerisinde eğitim görevi yapabiliyorsunuz. Genel olarakinternetten oynandığı için internet bağlantınız olması önerilir.Ücretsiz üyelik alarak internet üzerinden ve yerel ağ üzerindenoynayabilirsiniz.
  Oyunda ismine uygun olarak Amerika Ordusu askerlerinin kullandığıelbiseler, taşıtlar, silahlar, cephaneler vb. araç gereçler bulunmakta.Ayrıca saldırı ve savunma olmak üzere iki takım var. Siz birisiniseçiyorsunuz. Saldırı takımının görevi hedef bölgeyi düşmandanarındırmak. Savunma takımının görevi ise bulundukları alanı düşmandankorumak. Doğum yeri belirleniyor ve oyuna başlıyorsunuz. Tam olarak 35tane görev haritası bulunmaktadır.
  Bu oyun paketi demo değil tam sürümdür. Oyunun üreticisi inndirmeözelliğini destekçilere vermiştir ancak herkes direkt olarakinndirebilir.
  Size şunu söyleyebilirim ki Amerikan Ordusu eğitimin bir parçası olarakaskerlere bu oyunu oynatıyor. Gerçekten bu doğru. Kim bilir belki TürkOrdusu da böyle bir şey yapar bir gün.
  Sistem Gereksinimleri:
  128 Mb 3D grafik kartı (256 önerilir)
  1.5 Ghz işlemci (2.4 önerilir)
  384 Mb ram (512 Mb önerilir)
  2 Gb boş hafıza
  Kurulum için 4x CD-Rom
  DirectX 9.0
  56K internet (geniş bant önerilir)
  Ses kartı (dolby digital önerilir)
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Perş. Haz. 21, 2018 12:34 pm