Kral Forumrel="publisher"

  Linux'a Antivirüs Çözümü

  Paylaş


  Karizma Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 01/01/70

  Linux'a Antivirüs Çözümü

  Mesaj tarafından  Bir Cuma Mayıs 21, 2010 4:19 pm

  AVG Technologies, Linux için geliştirdiği ve güncellediği anti-malware yazılımını tanıttı.

  AVG 8.5 for Linux, server ve ücretsiz workstation ilavesi ile dahaetkin tarama yetenekleri, yeni antivirüs filtrelemesi, geliştirilmişbir performans ve Linux tabanlı kullanıcılar için daha kolay birkullanım sunuyor. Windows işletim sistemlerindeki kadar yaygın olmasada, Windows için geliştirilen kötü amaçlı yazılımlar, Linux işletimsistemlerine de darbe vurabiliyor. Bunun yanı sıra Windows tabanlıçalışma istasyonları sıklıkla ağ üzerinde Linux tabanlı sunuculara bağlanıyor. AVG 8.5 for Linux, bu gibi sistemler için merkezileşmiş bir anti-malware koruması sağlıyor.
  AVG’nin yeni geliştirdiği AVG Server Edition for Linux, tek dağıtımpaketi içinde hem e-posta hem de dosya sunucularını koruyor. Gün içindeyollanan milyonlarca e-postayı destekleyecek kapasite ve güvenilirliğesahip AVG Server Edition for Linux, böylelikle büyük şirketler ve hattainternet servis sağlayıcıları tarafından da kullanılabiliyor.
  FreeBSD, Mandrake, Mandriva, Fedora Core, Debian, SUSE, Red Hat, RedFlag, Ubuntu ve Debian paketini kullanan diğer Linux dağıtımlarıaltında test edilen AVG 8.5 for Linux, Linux dağıtımı açısından birsınırlama taşımıyor.
  Linux versiyonuna bağlantı başına lisans ücreti ödenerek 1 ya da 2yıllık abonelik seçenekleriyle sahip olunabiliyor. Server Edition’a iseyetkili AVG satıcılarından ya da doğrudan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  sayfasından ulaşılabiliyor. Her iki versiyon da şu an için yalnızca İngilizce olarak sunuluy

   Forum Saati C.tesi Tem. 21, 2018 3:19 pm