Kral Forumrel="publisher"

  ADSL Kota 2.2 Pro

  Paylaş


  Karizma Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 01/01/70

  ADSL Kota 2.2 Pro

  Mesaj tarafından  Bir C.tesi Mayıs 22, 2010 12:12 pm

  Program Adı: ADSL Kota 2.2 PRO
  Yapımcı: Murat Çileli
  Dosya Boyutu: 1,31 MB
  Dil:Türkçe
  Platform: Windows (Tümü)
  Açıklama:
  1. Türk Telekom Verileri Uygulamanın sol tarafındaki Türk Telekom logosu bulunan iki adet panelde, bilgisayarınızdaki tüm ölçümlerden bağımsız olarak limitli ADSL abonelerinin faturalarına yansıyan Türk Telekom'dan alınan veriler gösterilir. Bu panellerde bulunduğunuz ay içinde yaptığınız download miktarı yüzdesel olarak gösterilmektedir.

  2. Anlık Trafik Ölçümü Uygulamanın diğer tüm kısımları Türk Telekom'dan bağımsız çalışır. Bu bölümdeki veriler, sizin belirleyeceğiniz aygıt üzerinde ölçümler yapar ve bunları grafiksel biçimde anlık olarak gösterir. Ölçümü başlattığınız andan itibaren toplam download / upload miktarı ve geçen süre panellerde görülebilir.

  3. Veri İzleme (Packet Sniffing) Yazılımın "Veri izleme" adı verilen bölümü ile bilgisayarınıza giden gelen veri paketleri; alındığı tarih, kaynak IP, hedef IP, protokol ve paket içeriği bilgileriyle anlık olarak gösterilir. Veri trafiği geçmişini HTML ve CSV biçimlerinde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

  4. Dahili Yazılım Güncelleme Türkiye'de çok az sayıda yazılımda bulunan bu özellik sayesinde, programın kurulumunu bir defa indirirsiniz. Program belirli aralıklarda yazılım güncellemesi olup olmadığını kontrol eder ve tek tıklama ile kendini günceller. Bu sayede sürekli gelişen,yeni özellikler eklenen bir programa sahip olursunuz.


  Programı İndir
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ... .2_Pro.htm

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 7:33 am