Kral Forumrel="publisher"

  Sonic and the Black Knight

  Paylaş


  Karizma Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 01/01/70

  Sonic and the Black Knight

  Mesaj tarafından  Bir C.tesi Tem. 23, 2011 11:12 am  OYUN BİLGİLERİ
  Sonic 3 boyuta girişte  bir takım sorunlar yaşasa da son zamanda oldukça güzel bir geri dönüş  yaşıyor. Sonic and the Secret Rings oldukça eğlenceli bir oyundu. Sonic  Unleashed daha bile iyiydi. Bunlar yetmemiş gibi Wii oyuncuları şimdi de Sonic and the Black Knight'a kavuşuyor.

  Bu Sega'nın Hikaye Kitabı Sonic serisinin ikinci oyunu. İlki 1001 gece  masalları içinde geçen Sonic and the Secret Ring'di. Şimdi ise Sonic bir  büyücünün yardımı ile Kral Arthur'un dünyasına ışınlanıyor. Hikayeye  göre Arthur'un aklı pek yerinde değil. Kendisine Kara Şövalye demeye  başlayan Arthur'u bu yoldan döndürmek bizim elimizde. Ayrıca ona karşı  koymak için bize bir de kılıç veriliyor.

  Oh, ayrıca bu kılıç konuşan bir kılıç.

   
  Sonic Kılıç Kalkan Ekibi

  Oyunda oynanabilir karakter olarak sadece Sonic yok. Ayrıca Shadow ve  Knuckles'ı da oynayabiliriz. Hatta Knuckles o kadar karizmatik ki bir  değil, iki kılıç kullanıyor. Shadow'u sevmeyenler - ki sizi  anlayabiliyoruz - mutlaka bu yan karakterleri oynamak zorunda mıyım diye  korkmasın. Böyle bir zorunluluk yok. Ara animasyonların müziklerini pek  çok Sega oyunu için efsanevi müzikler üreten Richard Jacgues yapıyor.

  Oyun Sonic and the Secret Rings'in bir devamı olsa da Sega hayranlardan  gelen yorumları dinlemiş ve oyunda pek çok şeyi düzeltmiş. Öncelikle  Sonic artık otomatik ilerlemiyor. Sonic'in tüm kontrolü sizde. Görev  tabanlı seviye ilerleme sistemi bu oyunda da var. Ancak görevler  eskisinden biraz daha kolay.


  Tabiki oyunun en vurucu özelliği kılıç dövüşü kısmı. Wii Motion Plus'ı  kullanmayacak olsa da hem hareket halinde hem de dururken dövüşmek üzere  iki stil var. Bölümlerde genelde hızla koşarken dövüşürken bölüm sonu  canavarları ile başka tarzda dövüşler yapmalısınız.

  Biz Sonic'in eline kılıcı yakıştırdık. Bakalım serinin üçüncü oyununda hangi fantastik diyarlara gideceğiz
  .


  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


  Kod: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  İşletim Sistemi:Windows 7 Ultimate 32 bit
  İşlemci:Intel Pentium Dual CPU E2200 2.20 GHz
  RAM:3.00 GB RAM
  Ekran Kartı:Video NVIDIA GeForce 9600 GT  (512 MB).  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  RAR PASS:crossbench

   Forum Saati Cuma Mayıs 25, 2018 3:02 am