Kral Forumrel="publisher"

  Ashampoo HDD Control 2012 (sürücüleriniz için bakım yapmaya yarayan bir program)

  Paylaş


  Karizma Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 01/01/70

  Ashampoo HDD Control 2012 (sürücüleriniz için bakım yapmaya yarayan bir program)

  Mesaj tarafından  Bir Cuma Tem. 05, 2013 7:29 am

  Ashampoo HDD Control, HDD (sabit disk) sürücüleriniz için bakım yapmaya yarayan bir programdır. Yazılım tüm yaygın kullanılabilir IDE ve ****** ATA sürücüleri destekler. Kullanılan sürücü türüne bağlı olarak Ashampoo HDD Control, tüm önemli bilgileri, sürücü seri numarası, firmware sürümü, önbellek büyüklüğü, yapılandırılmış bölümler, disk alanı ve mevcut sıcaklığı sayısı dahil olmak üzere bir çok bilgiyi kullanıcıya sunar. Bu sayede çökmelere ve önceden doğabilcek sorunlara karşı bilgi sahibi olmuş olursunuz.

  Yazılımla, hız aşırtma işlemleri yapabilir, internet bağlantısı ile oluşan artıkların temizlenmesini sağlayabilir, sabit disklerinizin durumları hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Bilgisayar performansınız için oldukça önemli yer tutan sabit disklerinizin verimli biçimde çalışabilmesi için tasarlanmış bu yazılım sahip olduğu güçlü araçlar ile çok daha hızlı çalışan bir sisteme sahip olmanızı sağlıyor.

  Not : Program Türkçe dilini de destekliyor ancak çeviri çok eksik o nedenle ingilizce dilini kullanmanızı öneririm. Bunun yanında bazı avrupa dilleri ve almanca desteğide var. Dil değiştirmek için üst kısımda bulunan "Options" adlı yere tıklayın, sağ üst bölümde olan menüye girin, arayüz dil değişimlerini oradan yapabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz dili seçip "OK"leyin. Akabinde programı tekrar açın.

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 7:30 am